Viskas šeimai

”Viskas šeimai“ – tai nauja ir vienintelė tokia didelė ir tokio pobūdžio parduotuvė Panevėžio rajone, Velžyje, sudaryta iš dviejų didelių angarų: Viename prekiaujama dėvėtais drabužiais, avalyne, patalyne ir kitokiais įvairiais ar net vienetiniais daiktais. Kitame angare prekiaujama naujais drabužiais, avalyne, patalyne, akiniais, kepurėmis, apatiniu trikotažu, rankinėmis ir visa kita kas reikalinga žmogui pasipuošti. Mūsų siūlomos prekės tiks visiems!

Čia visada ypatingą dėmesį skirsime klientui, stengsimės, kad rastumėte tinkamą prekę ir kainą, malonią atmosferą – kad čia norėtųsi sugrįžti.

Tikimės, kad apsilankę mūsų parduotuvėje rasite tai, kas padės pamiršti visus rūpesčius ir būsime naudingi Jums!

 

 

 

Ugnė Karaliūnaitė, www.DELFI.lt
2016 m. rugpjūčio 27 d. 00:04

Dėvėtų drabužių angaras, į kurį pirkėjai važiuoja iš visos Lietuvos

drabuziu-angaras-panevezyje-72145792

 

Velžiuose esančius dėvėtų ir naujų drabužių angarus žino tikriausiai kiekvienas panevėžietis, tačiau apie šią vietą kalbos sklinda ir už šio miesto ribų. Buvusiame plyname lauke stovintys raudoni angarai traukia akį ir smalsumą.

 

„Rūbų centrui“ su šeima vadovaujanti Irma Antanaitienė pasakojo, kad pirmasis angaras Velžyje buvo atidarytas prieš penkerius metus.

 

„Atidarėme dėvėtų drabužių angarą. Po metų iškilo kitas, po pusantrų – pabaigėme statybas. Anksčiau čia buvo plynas laukas“, – pasakojo verslininkė.

 

Moteris prisipažino, kad kol kas plėstis per daug nežada: verslu rūpinasi šeima, o daugiau išsiplėtus gali pritrūkti laiko viskuo pasirūpinti. Šiuo metu didžiausias verslininkės galvos skausmas – neišasfaltuotas kelias iki angarų.

 

„Aplink asfaltą pasidarėme patys, bet labai norėtųsi, kad būtų nutiestas ir kelias“, – teigė ji.

 

Nors labai plėstis I. Antanaitienė nežada, visgi jos vyro galvoje nuolat sukasi idėjos. Visai neseniai jis sugalvojo norintis prekiauti fejerverkais, todėl prie angarų, kuriuose prekiaujama dėvėtais ir naujais drabužiais, išdygo naujas pastatas, kuriame pardavinėjami fejerverkai.

 

Kaip pasakojo verslininkė, šiuo metu angaruose dirba apie 10 žmonių. Dėvėti drabužiai į angarus vežami iš Norvegijos, Anglijos, o nauji – iš Lenkijos.

 

„Dirbame kiekvieną dieną, tik sausį-vasarį užsidarome. Šalta, nuobodu dirbti tuomet. Šiemet gal bandysime ir neužsidaryti žiemą“, – apie šeimos verslą pasakojo moteris.

 

I. Antanaitienė pasakojo, kad atidaryti dėvėtų drabužių parduotuvę ji su vyru sugalvojo matydama savo uošvienės pavyzdį. Pastaroji ilgus dešimtmečius važinėjo po kaimo vietoves ir jose pardavinėjo dėvėtus drabužius.

 

„Daugiausia klientų vietinių, bet atvažiuoja ir iš Vilniaus, ir iš Palangos“, – pasakojo I. Antanaitienė.

 

Pasiteiravus, kokie drabužiai – nauji ar dėvėti – populiaresni tarp klientų, moteris patikino, kad visgi dėvėti. Greičiausiai iš lentynų dingsta batai, patalynė.

 

„Gal labiau ne dėl kainos, o kokybės“, – pridėjo ji. Pasak moters, į angarus atvažiuoja labai skirtingi klientai – vieni ieško žinomų prekių ženklų drabužių (I. Antanaitienės teigimu, populiariausi „H&M” ir “Zara”), kiti – tiesiog pigių drabužių.

 

Drabužius iš Anglijos ir Norvegijos verslininkė su šeima perka maišais.

 

drabuziu-angaras-panevezyje-72145856

 

„Galima pirkti ir išrūšiuotus, bet mes perkame surinktus į maišus. O ten gali būti visko. Ne tik apklotai, patalynė, batai, bet ir šiukšlės. Būna vienų žmonių gražiai sudėta, o būna išversta – šiukšlės, tušti buteliai, skardinės, o mokėti tai tenka už viską“, – apie dėvėtų drabužių verslo užkulisius kalbėjo pašnekovė.

 

Moteris prisipažino – dėvėtų drabužių verslas nėra toks lengvas.

 

„Kitiems atrodo, kad čia lengva, bet taip tikrai nėra. Dirbome labai sunkiai, kol pasiekėme tokį rezultatą. Įsivaizduokite, reikia maišus tampyti, pakuoti, keisti drabužius, kabinti.

 

Viskas atvažiuoja su vilkikais. Per šį laiką visko buvo – ir minuso, ir kitų sunkumų“, – pasakojo I. Antanaitienė. Pati moteris dėvėtų drabužių versle sukasi aštuonerius metus. Vos sulaukusi pilnametystės verslininkė pradėjo dirbti matydama savo uošvienės pavyzdį.

 

Iš pradžių jai teko dirbti mažame garaže, važinėti po kaimus su autobusiukais.

 

drabuziu-angaras-panevezyje-72145744

 

Į klausimą, ar ekonominei situacijai šalyje gerėjant tai jaučiama ir pirkėjų pasirinkimuose, moteris atsakė neigiamai.

 

„Negerėja gyvenimas. Žinoma, yra žmonių, kurie labai gerai gyvena, bet kalbant apskritai iš klientų pirkinių nesimato, kad gyvenimas gerėtų“, – teigė ji.


S_M_8189 S_M_8191 S_M_8193S_M_8195 S_M_8196 S_M_8199 S_M_8201 S_M_8202 S_M_8206 S_M_8209 S_M_8213 S_M_8214 S_M_8218 S_M_8222 S_M_8225 S_M_8228 S_M_8232 S_M_8185 S_M_8171 S_M_8173 S_M_8174 S_M_8178 S_M_8179 S_M_8181 S_M_8170 S_M_8168 S_M_8165 S_M_8162 S_M_8161 S_M_8159 S_M_8158 S_M_8156 S_M_8147 S_M_8141 S_M_8137 S_M_8136

 

DELFI-logo-01Šaltinis: http://www.delfi.lt/projektai…